Menu Zamknij

Poznaj renterin

Pełna gama mobilności Rent & Sharing - różne rodzaje pojazdów do wynajmu w jednym miejscu

Renterin.com – po prostu znajdź, skontaktuj się z właścicielem pojazdu i korzystaj.

Pomagamy odkrywać różne rozwiązania mobilności.

Prezentujemy: samochody, motocykle, rowery, pojazdy specjalistyczne, ciężarówki, lawety, zabytkowe, a nawet kampery, samoloty i jachty.

Portal powstał z myślą o rozwoju usług wynajmu, zmieniającym się świecie, potencjale idei współdzielenia i korzystania z pojazdów, których nie trzeba być właścicielem. Wyróżnia nas to, że łączymy użytkowników bezpośrednio z właścicielami, prezentując pojazdy bez zbędnego pośrednictwa i bez prowizji.

Zaprojektowaliśmy miejsce dla wszystkich, którzy oferują lub poszukują pojazdów do wynajmu na minuty, godziny, tygodnie, miesiące. Wspieramy ideę wynajmu i współdzielenia, a przy tym chronimy środowisko naturalne dokładając się do redukcji emisji CO2.

Dzięki nam, współdzielenie pojazdów staje się bardziej dostępne i dostarcza szeregu ewoluujących korzyści w miejscu, w którym dana oferta jest akurat Tobie potrzebna. 

 
Napędy elektryczne, najnowsze modele i trendy, a może tradycyjne pojazdy? Tu znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które pozwolą Ci cieszyć się swobodą wyboru rozwiązań.

A jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego, napisz do nas. Pomożemy Ci ustalić dostępność oferty według Twoich wymagań.